2 października 2017r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci w formie plakatów prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.  Każdy otrzymał kartkę, na której zostali wypisani wszyscy kandydaci. Można było oddać swój głos tylko na dwie osoby. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Małgorzata Bieluń – Woźny. Tego samego dnia poznaliśmy wyniki wyborów.

 

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:


1. Karolina Treder- PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU 

2. Alicja Lis - ZASTĘPCA
3. Daria Jalowska -  SEKRETARZ
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!