Wizualizacja ZSP w Bukowinie

Nowoczesna Edukacja

Wyjazdy

Wycieczki

Wydarzenia kulturalne

Tradycje

kaszubskie

Kronika szkolna

...Bogata historia...

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Z życia naszej społeczności

Rekord Polski w tańcu "Chocolate choco choco"

Nasza roztańczona drużyna z ZSP w Bukowinie wyruszyła 19 maja 2017 r. na próbę bicia rekordu Guinnesa w tańcu „Chocolate choco choco”. Pogoda dopisała, kroki przećwiczone, więc z radością mogliśmy oddać się przyjemności płynącej ze wspólnego tańca. Na placu Pokoju w Lęborku zatańczyło 1.384 przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, tym samym rekord został pobity.

Pomysłodawcą i organizatorem tej imprezy była Młodzieżowa Rada Miasta w Lęborku. Dziękujemy za zaproszenie i niezapomniane wrażenia.

Dorota Zasada