NOWI UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY

NOWI UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY

W bieżącym roku szkolnym do naszej szkoły doszło sześcioro nowych uczniów. Szeregi klasy piątej powiększyły się o dwóch chłopców: Piotr Kobiela oraz Paweł Grzenkowicz. Natomiast do klasy szóstej doszła nowa uczennica, Karina Kobiela. Kolejni uczniowie to:  Dominika Pobłocka, Dominika Hinca ( kl. VII) oraz Lucjan Hinca ( kl. III gimnazjum).  Każdy z nich zaklimatyzował się już w naszej szkole, znalazł nowe koleżanki i nowych kolegów. Na ich twarzach widoczny jest uśmiech, co zapewne oznacza pozytywne emocje. 

Życzymy im, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale także odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań.

Czytany 190 razy
Więcej w tej kategorii: « Andrzejki klas I-III NERD NIGHT »
Follow Us