Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Serdecznie zapraszam uczniów i rodziców, a także innych mieszkańców Bukowiny  na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018, która odbędzie się w poniedziałek dnia  04.09.2017 r. o godz. 9:00  uroczysta msza święta w kościele p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny  w Bukowinie, którą odprawi  ks. proboszcz Tomasz Zimny. Następnie o godz. 10.00   po "pierwszym dzwonku" nastąpi inauguracja  roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bukowinie. Uroczyste złożenie kwiatów i zapalenie zniczy  przy pomniku śp. Leona Wenty,  w związku z uroczystościami związanymi z 78 rocznicą wybuchu II wojny światowej   tradycyjnie odbędzie się około godziny 11.00.Dodatkowo proszę  uczniów sprawujących funkcję w  poczcie flagowym, jak również uczniów z zespołu instrumentalnego,  oraz chętne osoby do oprawy mszy świętej podczas czytania, śpiewania psalmu  i modlitwy powszechnej o kontakt telefoniczny z sekretariatem Zespołu w celu uzgodnienia szczegółów przebiegu uroczystości.Informuję również, że w tym dniu zorganizowany zostanie wyłącznie rozwóz dzieci z placówki.

 

                                                                                                                                                                         Dyrektor ZSP w Bukowinie Elżbieta Tandek

Czytany 487 razy
Follow Us