Piracki Dzień Dziecka

Piracki Dzień Dziecka

 

Zaraz po śniadaniu 1 czerwca 2017 r. przedszkolaki z Bukowiny wyruszyły na wielką wyprawę w poszukiwaniu skarbu. Po złożeniu pirackiej przysięgi, przyszedł test na odwagę. Zaopatrzeni w pirackie miecze wędrowaliśmy szlakiem wyznaczonym przez mapę, która miała zaprowadzić nas do skarbu. Oczywiście na drodze nie brakowało trudnych zadań i niebezpieczeństw. Zagadki ukryte w kopertach sprawdzały wiedzę z różnych dziedzin. Nasi dzielni piraci wykazali się dużym sprytem i inteligencją. Skarb został odnaleziony. Była to piękna duża kuchnia z mnóstwem złotych czekoladowych dukatów, dla każdego przedszkolaka. Po tak wyczerpującej wyprawie przyszedł czas na pieczone kiełbaski, obiad a później pyszne lody. Zabawa była przednia! Ahoj!!!

Czytany 594 razy
Follow Us