Spektakl „Roszpunka”

Spektakl „Roszpunka”

 

Promując pożądane wartości wychowania, a tym samym zakładając, iż od najmłodszych lat należy zapoznawać dzieci z kulturą, gdyż ta wpływa na rozwój intelektualny dnia 27.04.2017r. udaliśmy się do Lęborka na spektakl braci Grimm pt. „Roszupka”. Wszystkie sytuacje, które składały się na ten wyjazd, takie jak: poprawne zachowania w autokarze, w czasie drogi chodnikami ruchliwej ulicy, kulturalnego zachowania się w teatrze, powodują zmiany w osobowości dzieci i stymulują do wartościowych zachowań społecznych i są naturalną lekcją savoir-vivre. Będąc na miejscu, w magiczny sposób - czasem zabawny, czasem straszny, przez grę świateł i dźwięku, scenerię, jak również grę aktorów, mogliśmy przenieść się w cudowny świat baśni, zakończony puentą o tym, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Historię Roszpunki poznał już każdy z naszych wychowanków, teraz czas na poznanie kolejnych baśni …

 

Czytany 580 razy
Follow Us