Rekord Polski w tańcu "Chocolate choco choco"

Rekord Polski w tańcu "Chocolate choco choco"

Nasza roztańczona drużyna z ZSP w Bukowinie wyruszyła 19 maja 2017 r. na próbę bicia rekordu Guinnesa w tańcu „Chocolate choco choco”.  Pogoda dopisała, kroki przećwiczone, więc z radością mogliśmy oddać się przyjemności płynącej ze wspólnego tańca.  Na placu Pokoju w Lęborku zatańczyło 1.384 przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, tym samym rekord został pobity.

Pomysłodawcą i organizatorem tej imprezy była Młodzieżowa Rada Miasta w Lęborku. Dziękujemy za zaproszenie i niezapomniane wrażenia.

                                                           Dorota Zasada

 

                                                 

 

 

 

  

  

 

 

Czytany 534 razy
Follow Us