ODWIEDZIŁ NAS CYRK

 

ODWIEDZIŁ NAS CYRK

 

 

 

10 maja 2017 r. gościliśmy w naszej szkole artystów z cyrku „CIRCUS YOUTH”. 

 

Atrakcji i miłych wrażeń było tak wiele, że wszystkie dzieci z zapartym tchem śledziły każdą prezentację. A było na co patrzeć: program artystyczny zawierał pokaz akrobacji, iluzji, ekwilibrystyki oraz magicznych sztuczek. Nie zabrakło oczywiście scenek w wykonaniu zabawnego klauna. Artyści podczas występu często angażowali dzieci, co bardzo wszystkim się podobało. Do każdej z konkurencji było wielu chętnych zarówno ze szkoły jak i z przedszkola. Wiele emocji wzbudził wąż, którego można było dotknąć i pogłaskać. Pokaz był pełen dynamiki i ekspresji, trzymał w napięciu do samego końca. Miło było przenieść się do magicznego świata cyrku…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytany 550 razy
Follow Us